Najlepsze gry na PS4 – Ranking TOP 10 najlepszych gier na konsole PlayStation 4

      Możliwość komentowania Najlepsze gry na PS4 – Ranking TOP 10 najlepszych gier na konsole PlayStation 4 została wyłączona

PlayStation 4 jest absolutnym hegemonem na rynku gier komputerowych i nie zanosi się na to, by Sony oddało swoją pozycję. Zakup takiego urządzenia jest zatem bardzo rozsądną inwestycją dla każdego gracza – dobre gry na PS4 to bardzo często również gry tej konsoli dedykowane, co oznacza że tylko na niej można w nie zagrać. Przyjrzyjmy się zatem kilku najlepszym grom, które posiadacz konsoli koniecznie musi sprawdzić. Oto polecane gry na PS4.

  1. The Last of Us.

Niezwykły, postapokaliptyczny świat i piekielnie emocjonalna historia o dwójce sympatycznych bohaterów. To nie tylko jedna z najlepszych gier na PS4, ale i gier w ogóle.

  1. Seria Uncharted.

Historia o Nathanie Drake’u jest kultowa dla graczy konsolowych i stosunkowo niedawno uzyskała swoje zakończenie, zamykając się w zgrabnej tetralogii. To gry tworzone na modłę filmów przygodowych, bardzo ciekawe, angażujące, a także przesuwające granice w kwestii grafiki zbliżonej do fotorealizmu.

  1. Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Wiedźmin Geralt dopiero przy trzeciej odsłonie swoich przygód osiągnął w pełni należny mu sukces i stał się wręcz ikoną światowej popkultury. Nie ma co się temu dziwić – świetna historia, charyzmatyczny bohater, piękny, zróżnicowany i wypełniony treścią (i polskimi akcentami), otwarty świat.

  1. Heavy Rain.

To najdoskonalsze dzieło uznanego studia Quantic Dream – świetna, kryminalna opowieść, mnóstwo poruszających wątków – tę historię trzeba poznać.

  1. Dark Souls 3.

Choć gra może odstraszać poziomem trudności, świat w niej wykreowany po prostu koniecznie trzeba poznać. Gry z serii Dark Souls nie są aż tak trudne – one po prostu nie wybaczają błędów.

  1. Assassin’s Creed: Origins.

Powiew świeżości we flagowej marce firmy Ubisoft. Otwarty świat, walory historyczne i geneza powstania zakonu Asasynów – chociażby dlatego warto tę produkcję sprawdzić.

  1. Grand Theft Auto V.

GTA V jest, obok Tetrisa i Minecrafta, najlepiej sprzedającą się grą w historii. Gangsterska opowieść pełna akcji i doskonałego poczucia humoru po prostu musi przypaść do gustu każdemu graczowi. Pozycja obowiązkowa.

  1. God of War.

Nowy rozdział w historii Kratosa, zabójcy bogów, okazał się ogromnym sukcesem. Gra jest niezwykłym doświadczeniem – każdy powinien poczuć, jak to jest powalić przeciwnika, który jest kilkadziesiąt tysięcy razy większy od naszego bohatera.

  1. Bloodborne.

Choć są osoby, które tej grze zarzucają zbytnie podobieństwo do Dark Souls, ta gra bez wątpienia ma własną tożsamość. Kreuje ją przede wszystkim świat stylizowany na XIX-wieczną Anglię – wysokie kapelusze, charakterystyczny oręż i rzesze potworów do zaszlachtowania to sedno tej gry.

  1. Resident Evil 7.

RE7 dokonało zdefiniowało na nowo horror jako gatunek gier. To bardzo poruszające doświadczenie i fenomenalnie złożona gra.

Najlepsze gry na PS4 – Ranking TOP 10 najlepszych gier na konsole PlayStation 4
5 (100%) 1 ocen(a/y)