Najlepsze gry na Nintendo Switch – TOP 10 gier na nową konsolę Nintendo

      Możliwość komentowania Najlepsze gry na Nintendo Switch – TOP 10 gier na nową konsolę Nintendo została wyłączona

Nintendo Switch opinie

Nowa konsola Nintendo, wypuszczona 3 marca 2017 roku jest pod wieloma względami rewolucyjna. Koncepcja konsol przenośnych jest znana od dawna i zapoczątkował ją zresztą też koncern Nintendo. Oczywiście,były wcześniej różne inne urządzenia przenośne na których można było grać w gry, ale to właśnie Nintendo GameBoy był najbardziej znaną konstrukcją. później palmę pierwszeństwa skradło PSP on firmy Sony.

Nintendo po raz kolejny wypuściło rewolucyjny produkt zwany Nintendo DS, dwu ekranową składaną konsolę z jednym dotykowym ekranem. Była to kolejna rewolucja. Niestety inne systemy sony nie cieszyły się wybitnym zainteresowaniem. Zarówno Sony Wii jak Wii U sprzedały się słabo w porównaniu z innymi konsolami na rynku. Dopiero niedawno wypuszczona konsola przenośna Nintendo Swich pozwoliła firmie odbić se od dna.

Konsola Nintendo Swich jest rewolucyjna. pozwala na odłączanie swych kontrolerów od ekranu konsoli i trzymanie ich niezależnie w każdej ręce, a także granie w dwie osoby, gdzie każda osoba trzyma jedną z stron konsoli w obu rękach. Dodatkowo dzięki systemowi dokowania, można szybko i przyjemne podpiąć Swicha do telewizora i korzystać z niego jak z tradycyjnej domowej konsoli, ciesząc się dużym ekranem.

Nintendo Switch gry

Nintendo wypuściło swoją konsole z rewelacyjna grą z serii Zelda. Mowa tu o grze Zelda Breath Of The Wild. Wielokrotnie nagradzana gra okrzyknięta słusznie mianem gry roku 2017. Gra cechuje się niesamowitą swobodą i ogromem możliwości jaki daje olbrzymi, otwarty świat gry. Nie skrępowani niczym, możemy zająć się dosłownie czymkolwiek w tym świecie. Polecam każdemu zagrać w tą grę, jest fenomenalna.

Kolejnym ciekawym tytułem jest Super Mario Odyssey. Niesamowicie dopracowana gra, w której wcielamy się w ikoniczną postać Mario i jakże by inaczej – ratujemy księżniczkę. Wesoła gra pełna niespotykanych zwrotów akcji i niepowtarzalnych lokacji. Według mnie Super Mario Odyssey jest najlepszą grą platformową jaką kiedykolwiek wydano.

Xenoblade Chronicles 2 to epicka przygoda w futurystycznym świecie, zalanym przez nieprzemierzony ocean. Mieszkańcy tego świata, żyją na grzbietach i w wnętrznościach gigantycznych stworzeń wielkości kontynentów, zwanych tytanami. Wcielamy się w tej grze, w role młodego chłopca, który para się wydobywaniem z dna oceanu starożytnych reliktów minionej epoki, pozostawionych przez dawno zapomnianą cywilizację. Barwne, pełne głębi postaci i główny wątek gry napisany z literackim rozmachem godnym bestselerowej powieści. Na długo po skończeniu gry pozostaną wam w głowie dylematy i perypetie napotkanych w grze postaci.

Oto gry, które najbardziej utkwiły mi w pamięci, podczas grania na rewelacyjnej konsoli Swich. Warto jeszcze nadmienić takie tytuły jak Mario Kart 8 Deluxe, Splatoon 2, Mario + Rabbids, czy świetną grę typu indii – Stardew Valley.

Najlepsze gry na Nintendo Switch – TOP 10 gier na nową konsolę Nintendo
5 (100%) 1 ocen(a/y)